Způsob platby

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti. Tuto platbu je možné použít pouze pro zboží zasílané v rámci ČR a je u všech objednávek vždy zpoplatněna částkou 49,-Kč. Dobírku na Slovensko ani do jiných států prozatím není možno realizovat.

2. Platební brána GoPay

Využijte nejjednodušší a bezpečný způsob platby, a to prostřednictvím platební brány GoPay. V rámci platební brány můžete využít tyto způsoby platby za zboží:

  • platba platební kartou on-line
  • on-line bankovní převod
  • a další...

3. V hotovosti (nebo platební kartou) v místě osobního odběru

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší prodejně v hotovosti a nebo platební kartou. Zboží je pro Vás rezervováno jeden týden. Pokud byste si přáli  lhůtu prodloužit, prosím kontaktujte nás na emailu info@hrackybohumin.cz, nebo na tel: +420 777 318 547.

4. Bankovní převod

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, naši pracovníci Vám zašlou veškeré podklady k bankovnímu převodu. Prosíme všechny zákazníky, aby vyčkali a zboží neuhrazovali před písemným potvrzením našimi administrátory. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vás budeme dále informovat o procesu vyřízení Vaší objednávky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení