Způsob platby

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti. Tuto platbu je možné použít pouze pro zboží zasílané v rámci ČR a je u všech objednávek vždy zpoplatněna částkou 49,-Kč. Dobírku na Slovensko ani do jiných států prozatím není možno realizovat.

2. Platební brána GoPay

Využijte nejjednodušší a bezpečný způsob platby, a to prostřednictvím platební brány GoPay. V rámci platební brány můžete využít tyto způsoby platby za zboží:

  • platba platební kartou on-line
  • on-line bankovní převod
  • a další...

3. V hotovosti (nebo platební kartou) v místě osobního odběru

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší prodejně v hotovosti a nebo platební kartou. Zboží je pro Vás rezervováno jeden týden. Pokud byste si přáli  lhůtu prodloužit, prosím kontaktujte nás na emailu info@hrackybohumin.cz, nebo na tel: +420 777 318 547.

4. Bankovní převod

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, naši pracovníci Vám zašlou veškeré podklady k bankovnímu převodu. Prosíme všechny zákazníky, aby vyčkali a zboží neuhrazovali před písemným potvrzením našimi administrátory. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vás budeme dále informovat o procesu vyřízení Vaší objednávky.